Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Asanteks, markaya ve üretime yeni bir açılımla bakıyor. Ev ve ofis mobilyaları için döşemelik suni deri ve kumaş üreten Aşanteks,1986 kuruluş tarihinden bu güne geçen yıllarda dokumada farklı işçiliğe alternatif yaratan renk ve desen seçenekleriyle yurt dışında da tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Döşemelik suni deride dünya çapında kabul gören üretim standartlarına uygun kaliteli ve tüm giydirmelerde eksiksiz kullanım avantajı sağlayan suni deri ve özgün kumaş koleksiyonu ile tüm beğenilere cevap veren Aşanteks, tasarıma yönelik AR-GE çalışmalarıyla da sektörde modanın ve yeni eğilimlerin yolunu açan uluslar arası bir firmadır. Aşanteks ev ve büro mobilyaları döşemesinde küçük bir atölyede başlayan üretim yolculuğunda bugün İstanbul'da Bayrampaşa,Modoko ve Masko gibi sektör merkezlerinde açtığı şubeler ve Türkiye geneline yayılan bayilik sistemi ile seçkin ürünlerini alıcılarıyla buluşturmaktadır

Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve ürün segmentlerinde, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimizle öncelikli tercih edilen, izlenen, yönlendiren, sevilen ve sürdürülebilir değerler yaratan lider dağıtım kanalı olmak. Sunduğumuz ürün gruplarımızla, müşterilerimize rekabet avantajı sunmak.
• Sektörümüzün büyüme oranlarının üstünde performans yaratmak,
• Kaliteli ürünlerimizle sıfır şikâyet dönüşü sağlamak,
• Müşterilerimizin örnek gösterdiği bir dağıtım kanalı olmak,
• Sürdürülebilir iş sonuçları oluşturmak,
• Çalışanların kişisel gelişimine olanak vererek gelişimin ve yenilikçiliğin sürekliliğini sağlamak,
• Kontrol altına alınmış işletme giderleri ile gereksiz maliyet artışlarının engellemek,
• Hissedarlarımızın ve gelecek nesillerin yönetiminde sağlıklı ve sürdürülebilirliği sağlanmış şirket yapısını oluşturmak.

VİZYONUMUZ-Çalışanların kişisel gelişimine olanak vererek gelişimin ve yenilikçiliğin sürekliliğini sağlamak.
-Sürdürülebilir iş sonuçları oluşturmak.
-Kontrol altına alınmış işletme giderleri ile gereksiz maliyet artışlarının engellemek.
-Hissedarlarımızın ve gelecek nesillerin yönetiminde sağlıklı ve sürdürülebilirliği sağlanmış şirket yapısını oluşturmak.

MİSYONUMUZ


Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve ürün segmentlerinde, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimizle öncelikli tercih edilen, izlenen, yönlendiren, sevilen ve sürdürülebilir değerler yaratan lider dağıtım kanalı olmak.
-Sunduğumuz ürün gruplarımızla, müşterilerimize rekabet avantajı sunmak
-Müşterilerimizin örnek gösterdiği bir dağıtım kanalı olmak.
-Sektörümüzün büyüme oranlarının üstünde performans yaratmak.
-Kaliteli ürünlerimizle sıfır şikâyet dönüşü sağlamak.

Kurucumuz

Burhan ŞAHİNKAYA

Doğum yeri ve yılı :Rize-Çayeli-1961