• (+90) 212 437 30 30

    info@asanteks.com.tr

  • Yıldırım Mahallesi Tuna Sok. No: 47

    Bayrampaşa - İstanbul

Firma Hakkında

Asanteks, markaya ve üretime yeni bir açılımla bakıyor.

Asanteks, markaya ve üretime yeni bir açılımla bakıyor. Ev ve ofis mobilyaları için döşemelik suni deri ve kumaş üreten Aşanteks, 1986 kuruluş tarihinden bugüne kadar geçen yıllarda, alternatif yaratan renk ve desen seçenekleriyle hem Türkiye’de hem de yurt dışında da tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Dünya çapında kabul gören üretim standartlarına uygun kaliteli suni deri ve özgün kumaş koleksiyonu ile tüm beğenilere cevap veren Aşanteks, tasarıma yönelik AR-GE çalışmalarıyla da sektörde modanın ve yeni eğilimlerin yolunu açan uluslararası bir firmadır. Aşanteks ev ve büro mobilyaları döşemesinde küçük bir atölyede başlayan üretim yolculuğuna bugün İstanbul Modoko, Bayrampaşa ve Ankara gibi sektör merkezlerinde açtığı şubeler ile devam etmekte ve Türkiye geneline yayılan bayilik sistemi ile seçkin ürünlerini alıcılarıyla buluşturmaktadır.

Awesome Image

Misyonumuz

    Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve ürün segmentlerinde, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimizle öncelikli tercih edilen, izlenen, yönlendiren, sevilen ve sürdürülebilir değerler yaratan lider dağıtım kanalı olmak.

Awesome Image

Vizyonumuz

    Çalışanların kişisel gelişimine olanak vererek gelişimin ve yenilikçiliğin sürekliliğini sağlamak, sürdürülebilir iş sonuçları oluşturarak hissedarlarımızın yönetiminde sağlıklı ve sürdürülebilirliği sağlanmış bir şirket yapısını oluşturmak.

En İyi

Avantajlarımız

Sunduğumuz ürün gruplarımızla, müşterilerimize rekabet avantajı sunmak

Kaliteli ürünlerimizle sıfır şikâyet dönüşü sağlamak

Müşterilerimizin örnek gösterdiği bir dağıtım kanalı olmak

Sürdürülebilir iş sonuçları oluşturmak

Kontrol altına alınmış işletme giderleri ile gereksiz maliyet artışlarının engellemek

Kalite tesadüf değildir... 1986'dan beri..