Arama

Hakkımızda

Aşanteks, markaya ve üretime yeni bir açılımla bakıyor. Ev ve ofis mobilyaları için döşemelik suni deri ve kumaş üreten Aşanteks, 1986 kuruluş tarihinden bugüne kadar geçen yıllarda, alternatif yaratan renk ve desen seçenekleriyle hem Türkiye’de hem de yurt dışında da tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Dünya çapında kabul gören üretim standartlarına uygun kaliteli suni deri ve özgün kumaş koleksiyonu ile tüm beğenilere cevap veren Aşanteks, tasarıma yönelik AR-GE çalışmalarıyla da sektörde modanın ve yeni eğilimlerin yolunu açan uluslararası bir firmadır. Aşanteks ev ve büro mobilyaları döşemesinde küçük bir atölyede başlayan üretim yolculuğuna bugün İstanbul Modoko, Bayrampaşa ve Londra gibi sektör merkezlerinde açtığı şubeler ile devam etmekte ve Türkiye geneline yayılan bayilik sistemi ile seçkin ürünlerini alıcılarıyla buluşturmaktadır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve ürün segmentlerinde, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimizle öncelikli tercih edilen, izlenen, yönlendiren, sevilen ve sürdürülebilir değerler yaratan lider dağıtım kanalı olmak.

Vizyonumuz

Çalışanların kişisel gelişimine olanak vererek gelişimin ve yenilikçiliğin sürekliliğini sağlamak, sürdürülebilir iş sonuçları oluşturarak hissedarlarımızın yönetiminde sağlıklı ve sürdürülebilirliği sağlanmış bir şirket yapısını oluşturmak.